FGG.5B.877.CLAD195
Hua Hua
Tau Wae: FGG.5B.877.CLAD195
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi: FGG.5B.877.CLAD195.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.5B.877.CLAD195
Tau Wae FGG.5B.877.CLAD195 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 4620 pcs Pepa Raraunga FGG.5B.877.CLAD195.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 877 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 5B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 17 (15 + 2 Coax)
Whakatauranga onamata 7A, 30A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.693" ~ 0.768" (17.60mm ~ 19.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome