FGG.5B.350.CLAD25
Hua Hua
Tau Wae: FGG.5B.350.CLAD25
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 50POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.5B.350.CLAD25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.5B.350.CLAD25
Tau Wae FGG.5B.350.CLAD25 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 50POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5194 pcs Pepa Raraunga FGG.5B.350.CLAD25.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 350 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 5B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 50
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.929" ~ 0.984" (23.60mm ~ 25.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome