FGG.4K.879.CLAC121
Hua Hua
Tau Wae: FGG.4K.879.CLAC121
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi: FGG.4K.879.CLAC121.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.4K.879.CLAC121
Tau Wae FGG.4K.879.CLAC121 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5254 pcs Pepa Raraunga FGG.4K.879.CLAC121.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 879 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 4K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 13 (9 + 4 Coax)
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.476" ~ 0.504" (12.10mm ~ 12.80mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome