FGG.4K.320.CYCK20
Hua Hua
Tau Wae: FGG.4K.320.CYCK20
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 20POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGG.4K.320.CYCK20.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.4K.320.CYCK20
Tau Wae FGG.4K.320.CYCK20 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 20POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5177 pcs Pepa Raraunga FGG.4K.320.CYCK20.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 320 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 4K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 20
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.772" ~ 0.807" (19.60mm ~ 20.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome