FGG.4K.320.CLAC15Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.4K.320.CLAC15Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 20POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.4K.320.CLAC15Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.4K.320.CLAC15Z
Tau Wae FGG.4K.320.CLAC15Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 20POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5699 pcs Pepa Raraunga FGG.4K.320.CLAC15Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 320 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 4K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 20
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.555" ~ 0.591" (14.10mm ~ 15.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome