FGG.4K.312.CLAC15Z
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FGG.4K.312.CLAC15Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi: FGG.4K.312.CLAC15Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.4K.312.CLAC15Z
Tau Wae FGG.4K.312.CLAC15Z Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 4198 pcs Pepa Raraunga FGG.4K.312.CLAC15Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 312 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 4K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 12
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 12A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.555" ~ 0.591" (14.10mm ~ 15.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.4K.310.CYCC15
FGG.4K.310.CYCC15
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 3986 pcs
Tikiake: FGG.4K.310.CYCC15.pdf
RFQ
FGG.4K.312.CLAC15
FGG.4K.312.CLAC15
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP