FGG.4K.310.CLAC10
Hua Hua
Tau Wae: FGG.4K.310.CLAC10
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi: FGG.4K.310.CLAC10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.4K.310.CLAC10
Tau Wae FGG.4K.310.CLAC10 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 6001 pcs Pepa Raraunga FGG.4K.310.CLAC10.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 310 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 4K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 10
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 17A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.378" ~ 0.413" (9.60mm ~ 10.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome