FGG.3P.310.PLYD75M
Hua Hua
Tau Wae: FGG.3P.310.PLYD75M
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGG.3P.310.PLYD75M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.3P.310.PLYD75M
Tau Wae FGG.3P.310.PLYD75M Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 11POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5895 pcs Pepa Raraunga FGG.3P.310.PLYD75M.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 310 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 3P
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 11 (10 + PE)
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Brown, Gray
Ko te whakatuwhera o te tau 0.264" ~ 0.295" (6.70mm ~ 7.50mm) Rauemi Backshell, Pae Polysulfone (PSU)