FGG.3P.306.NLWD75N
Hua Hua
Tau Wae: FGG.3P.306.NLWD75N
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.3P.306.NLWD75N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.3P.306.NLWD75N
Tau Wae FGG.3P.306.NLWD75N Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4842 pcs Pepa Raraunga FGG.3P.306.NLWD75N.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 306 Rauemi Hee Polysulfone (PSU)
Kua oti te Rei - Raupapa 3P
Packaging Bulk Whakatakotoranga Keyed
Tae Mahi -50°C ~ 150°C Tau o nga Tauranga 7 (6 + PE)
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP61 - Dust Tight Ngā āhuatanga Backshell, Ground
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau 0.264" ~ 0.295" (6.70mm ~ 7.50mm) Rauemi Backshell, Pae Polysulfone (PSU)