FGG.3K.850.CLAC95
Hua Hua
Tau Wae: FGG.3K.850.CLAC95
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.3K.850.CLAC95.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.3K.850.CLAC95
Tau Wae FGG.3K.850.CLAC95 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4782 pcs Pepa Raraunga FGG.3K.850.CLAC95.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 850 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 12 (10 + 2 Coax)
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.358" ~ 0.374" (9.10mm ~ 9.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome