FGG.3K.712.CJAC10
Hua Hua
Tau Wae: FGG.3K.712.CJAC10
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.3K.712.CJAC10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.3K.712.CJAC10
Tau Wae FGG.3K.712.CJAC10 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4480 pcs Pepa Raraunga FGG.3K.712.CJAC10.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 712 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 13
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.378" ~ 0.394" (9.60mm ~ 10.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome