FGG.3K.322.CLAC95Z
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FGG.3K.322.CLAC95Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.3K.322.CLAC95Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.3K.322.CLAC95Z
Tau Wae FGG.3K.322.CLAC95Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 22POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5211 pcs Pepa Raraunga FGG.3K.322.CLAC95Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 322 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 22
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 22 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 5.5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.358" ~ 0.374" (9.10mm ~ 9.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome