FGG.3K.316.CYCK14
Hua Hua
Tau Wae: FGG.3K.316.CYCK14
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGG.3K.316.CYCK14.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.3K.316.CYCK14
Tau Wae FGG.3K.316.CYCK14 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4500 pcs Pepa Raraunga FGG.3K.316.CYCK14.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 316 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 16
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.535" ~ 0.551" (13.60mm ~ 14.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome