FGG.3K.304.CLAC75Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.3K.304.CLAC75Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi: FGG.3K.304.CLAC75Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.3K.304.CLAC75Z
Tau Wae FGG.3K.304.CLAC75Z Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 4750 pcs Pepa Raraunga FGG.3K.304.CLAC75Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 4
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 19A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome