FGG.3B.850.CLAD11Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.3B.850.CLAD11Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.3B.850.CLAD11Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.3B.850.CLAD11Z
Tau Wae FGG.3B.850.CLAD11Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5213 pcs Pepa Raraunga FGG.3B.850.CLAD11Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 850 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 12 (10 + 2 Coax)
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.3B.850.CLAD71
FGG.3B.850.CLAD71
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 12POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4629 pcs
Tikiake: FGG.3B.850.CLAD71.pdf
RFQ
FGG.3B.850.CLAD11
FGG.3B.850.CLAD11
Kaihanga: LEMO