FGG.3B.718.CJAD10
Hua Hua
Tau Wae: FGG.3B.718.CJAD10
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.3B.718.CJAD10.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.3B.718.CJAD10
Tau Wae FGG.3B.718.CJAD10 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4169 pcs Pepa Raraunga FGG.3B.718.CJAD10.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 718 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 19
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 5.5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome