FGG.3B.709.CJAD11
Hua Hua
Tau Wae: FGG.3B.709.CJAD11
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.3B.709.CJAD11.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.3B.709.CJAD11
Tau Wae FGG.3B.709.CJAD11 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4560 pcs Pepa Raraunga FGG.3B.709.CJAD11.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 709 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 10
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.398" ~ 0.433" (10.10mm ~ 11.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome