FGG.3B.326.CLAD10Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.3B.326.CLAD10Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.3B.326.CLAD10Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.3B.326.CLAD10Z
Tau Wae FGG.3B.326.CLAD10Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4600 pcs Pepa Raraunga FGG.3B.326.CLAD10Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 326 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 26
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 4A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.362" ~ 0.394" (9.20mm ~ 10.00mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.3B.324.PLAD1GZ
FGG.3B.324.PLAD1GZ
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5633 pcs
Tikiake: FGG.3B.324.PLAD1GZ.pdf
RFQ
FGG.3B.326.CLAD10
FGG.3B.326.CLAD10
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP