FGG.3B.324.CLAD62Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.3B.324.CLAD62Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.3B.324.CLAD62Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.3B.324.CLAD62Z
Tau Wae FGG.3B.324.CLAD62Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4081 pcs Pepa Raraunga FGG.3B.324.CLAD62Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 324 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 3B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 24
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 4A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.193" ~ 0.244" (4.90mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.3B.324.CLAD82
FGG.3B.324.CLAD82
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 24POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4703 pcs
Tikiake: FGG.3B.324.CLAD82.pdf
RFQ
FGG.3B.324.CLAD12
FGG.3B.324.CLAD12
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 5889 pcs
Tikiake: FGG.3B.324.CLAD12.pdf
RFQ
FGG.3B.324.CLAD62
FGG.3B.324.CLAD62