FGG.3B.040.CNZD82
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FGG.3B.040.CNZD82
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN HSG PLUG 4POS CBL M-F
Ngā Rauemi: FGG.3B.040.CNZD82.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.3B.040.CNZD82
Tau Wae FGG.3B.040.CNZD82 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN HSG PLUG 4POS CBL M-F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3989 pcs Pepa Raraunga FGG.3B.040.CNZD82.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 040
Rauemi Hee Brass Kua oti te Rei Chrome
Raupapa 3B Packaging Bulk
Whakatakotoranga G Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tau o nga Tauranga 40 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull, Detent Lock Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell