FGG.2T.306.CLAC85Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.2T.306.CLAC85Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.2T.306.CLAC85Z
Tau Wae FGG.2T.306.CLAC85Z Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5327 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 306 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2T
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 6
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 12A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome