FGG.2K.326.CLAC75Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.2K.326.CLAC75Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.2K.326.CLAC75Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.2K.326.CLAC75Z
Tau Wae FGG.2K.326.CLAC75Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5664 pcs Pepa Raraunga FGG.2K.326.CLAC75Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 326 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 26
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 2A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome