FGG.2K.319.CYCC25
Hua Hua
Tau Wae: FGG.2K.319.CYCC25
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGG.2K.319.CYCC25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.2K.319.CYCC25
Tau Wae FGG.2K.319.CYCC25 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5681 pcs Pepa Raraunga FGG.2K.319.CYCC25.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 319 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.083" ~ 0.098" (2.10mm ~ 2.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome