FGG.2K.318.CLAC75
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FGG.2K.318.CLAC75
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.2K.318.CLAC75
Tau Wae FGG.2K.318.CLAC75 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5373 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 318 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 18
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 5.5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.2K.318.CLAC85Z
FGG.2K.318.CLAC85Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 18POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5524 pcs
Tikiake: FGG.2K.318.CLAC85Z.pdf
RFQ
FGG.2K.318.CLAC85
FGG.2K.318.CLAC85
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 4588 pcs
Tikiake: FGG.2K.318.CLAC85.pdf
RFQ
FGG.2K.318.CLAC75Z
FGG.2K.318.CLAC75Z