FGG.2K.316.KYCC75Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.2K.316.KYCC75Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGG.2K.316.KYCC75Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.2K.316.KYCC75Z
Tau Wae FGG.2K.316.KYCC75Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5898 pcs Pepa Raraunga FGG.2K.316.KYCC75Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 316 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Black Chrome Raupapa 2K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 16
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau 0.280" ~ 0.295" (7.10mm ~ 7.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Black Chrome