FGG.2K.308.CLAC15Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.2K.308.CLAC15Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.2K.308.CLAC15Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.2K.308.CLAC15Z
Tau Wae FGG.2K.308.CLAC15Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4820 pcs Pepa Raraunga FGG.2K.308.CLAC15Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 308 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 8
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.051" ~ 0.059" (1.30mm ~ 1.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.2K.308.CLAC35Z
FGG.2K.308.CLAC35Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 8POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4906 pcs
Tikiake: FGG.2K.308.CLAC35Z.pdf
RFQ
FGG.2K.307.CYGC75
FGG.2K.307.CYGC75
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 7POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4379 pcs
Tikiake: FGG.2K.307.CYGC75.pdf
RFQ
FGG.2K.308.CLAC15
FGG.2K.308.CLAC15