FGG.2B.316.KLAD62
Hua Hua
Tau Wae: FGG.2B.316.KLAD62
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.2B.316.KLAD62.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.2B.316.KLAD62
Tau Wae FGG.2B.316.KLAD62 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5291 pcs Pepa Raraunga FGG.2B.316.KLAD62.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 316 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Black Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 16
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Black Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.2B.316.KLAM42Z
FGG.2B.316.KLAM42Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4887 pcs
Tikiake: FGG.2B.316.KLAM42Z.pdf
RFQ
FGG.2B.316.KLAD62Z
FGG.2B.316.KLAD62Z
Kaihanga: LEMO