FGG.2B.316.CYCD72Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.2B.316.CYCD72Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGG.2B.316.CYCD72Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.2B.316.CYCD72Z
Tau Wae FGG.2B.316.CYCD72Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5962 pcs Pepa Raraunga FGG.2B.316.CYCD72Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 316 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 16
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.2B.316.CYCD92Z
FGG.2B.316.CYCD92Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 3961 pcs
Tikiake: FGG.2B.316.CYCD92Z.pdf
RFQ
FGG.2B.316.CYCD92
FGG.2B.316.CYCD92
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 5237 pcs
Tikiake: FGG.2B.316.CYCD92.pdf
RFQ
FGG.2B.316.CYCD72
FGG.2B.316.CYCD72