FGG.2B.316.CLAD92Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.2B.316.CLAD92Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.2B.316.CLAD92Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.2B.316.CLAD92Z
Tau Wae FGG.2B.316.CLAD92Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4908 pcs Pepa Raraunga FGG.2B.316.CLAD92Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 316 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 16
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome