FGG.2B.312.CYCD52Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.2B.312.CYCD52Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGG.2B.312.CYCD52Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.2B.312.CYCD52Z
Tau Wae FGG.2B.312.CYCD52Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5640 pcs Pepa Raraunga FGG.2B.312.CYCD52Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 312 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 12
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome