FGG.2B.305.CYCD99Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.2B.305.CYCD99Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGG.2B.305.CYCD99Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.2B.305.CYCD99Z
Tau Wae FGG.2B.305.CYCD99Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4636 pcs Pepa Raraunga FGG.2B.305.CYCD99Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 305 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 2B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 5
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 14A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.362" ~ 0.390" (9.20mm ~ 9.90mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.2B.305.CYCM31
FGG.2B.305.CYCM31
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4028 pcs
Tikiake: FGG.2B.305.CYCM31.pdf
RFQ
FGG.2B.305.CYCD99
FGG.2B.305.CYCD99
Kaihanga: LEMO