FGG.1T.308.CLAC45Z
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FGG.1T.308.CLAC45Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi: 1.FGG.1T.308.CLAC45Z.pdf2.FGG.1T.308.CLAC45Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.1T.308.CLAC45Z
Tau Wae FGG.1T.308.CLAC45Z Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 4859 pcs Pepa Raraunga 1.FGG.1T.308.CLAC45Z.pdf2.FGG.1T.308.CLAC45Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 308 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1T
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 8
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome