FGG.1K.3D8.CLYC65Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.1K.3D8.CLYC65Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.1K.3D8.CLYC65Z
Tau Wae FGG.1K.3D8.CLYC65Z Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 4768 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga -
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 3D8 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga -
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Position Circular Connector Plug, Male Pins
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea -
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome