FGG.1K.316.CLAC65
Hua Hua
Tau Wae: FGG.1K.316.CLAC65
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.1K.316.CLAC65.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.1K.316.CLAC65
Tau Wae FGG.1K.316.CLAC65 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5148 pcs Pepa Raraunga FGG.1K.316.CLAC65.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 316 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1K
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Q11491429
Whakatakotoranga G Tae Mahi -55°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 1.5A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)
Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.1K.316.CLAC50
FGG.1K.316.CLAC50
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 16POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5319 pcs
Tikiake: FGG.1K.316.CLAC50.pdf
RFQ
FGG.1K.316.CLAC65Z
FGG.1K.316.CLAC65Z
Kaihanga: LEMO