FGG.1K.314.CLAC65Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.1K.314.CLAC65Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.1K.314.CLAC65Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.1K.314.CLAC65Z
Tau Wae FGG.1K.314.CLAC65Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5455 pcs Pepa Raraunga FGG.1K.314.CLAC65Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 14
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 2A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.1K.314.CLAK75Z
FGG.1K.314.CLAK75Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN INLINE PLUG
I roto i te taonga: 4627 pcs
Tikiake: FGG.1K.314.CLAK75Z.pdf
RFQ
FGG.1K.314.CLAK70
FGG.1K.314.CLAK70
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 14POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4713 pcs
Tikiake: FGG.1K.314.CLAK70.pdf
RFQ
FGG.1K.314.CLAC65
FGG.1K.314.CLAC65