FGG.1K.310.CYCK85
Hua Hua
Tau Wae: FGG.1K.310.CYCK85
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGG.1K.310.CYCK85.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.1K.310.CYCK85
Tau Wae FGG.1K.310.CYCK85 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6034 pcs Pepa Raraunga FGG.1K.310.CYCK85.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 310 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 10
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 2.5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.1K.310.KLAC60Y
FGG.1K.310.KLAC60Y
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5835 pcs
Tikiake: FGG.1K.310.KLAC60Y.pdf
RFQ
FGG.1K.310.CYCK85Z
FGG.1K.310.CYCK85Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP