FGG.1K.308.CYCC45Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.1K.308.CYCC45Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGG.1K.308.CYCC45Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.1K.308.CYCC45Z
Tau Wae FGG.1K.308.CYCC45Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5334 pcs Pepa Raraunga FGG.1K.308.CYCC45Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 8
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.161" ~ 0.177" (4.10mm ~ 4.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.1K.308.CYCC55Z
FGG.1K.308.CYCC55Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5155 pcs
Tikiake: FGG.1K.308.CYCC55Z.pdf
RFQ
FGG.1K.308.CYCC45
FGG.1K.308.CYCC45
Kaihanga: LEMO