FGG.1K.305.CLAC65Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.1K.305.CLAC65Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.1K.305.CLAC65Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.1K.305.CLAC65Z
Tau Wae FGG.1K.305.CLAC65Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5468 pcs Pepa Raraunga FGG.1K.305.CLAC65Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 5
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 9A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.1K.305.CLAC55
FGG.1K.305.CLAC55
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 5POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 5267 pcs
Tikiake: FGG.1K.305.CLAC55.pdf
RFQ
FGG.1K.305.CLAC50Z
FGG.1K.305.CLAC50Z
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 5881 pcs
Tikiake: FGG.1K.305.CLAC50Z.pdf
RFQ
FGG.1K.305.CLAC65
FGG.1K.305.CLAC65