FGG.1K.304.CLAC35
Hua Hua
Tau Wae: FGG.1K.304.CLAC35
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.1K.304.CLAC35.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.1K.304.CLAC35
Tau Wae FGG.1K.304.CLAC35 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5600 pcs Pepa Raraunga FGG.1K.304.CLAC35.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 4
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 10A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.1K.303.CYKC65E
FGG.1K.303.CYKC65E
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 5055 pcs
Tikiake: FGG.1K.303.CYKC65E.pdf
RFQ
FGG.1K.303.CYCK85Z
FGG.1K.303.CYCK85Z
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 4393 pcs
Tikiake: FGG.1K.303.CYCK85Z.pdf
RFQ
FGG.1K.304.CLAC35Z
FGG.1K.304.CLAC35Z
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP