FGG.1K.302.CYCC65Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.1K.302.CYCC65Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.1K.302.CYCC65Z
Tau Wae FGG.1K.302.CYCC65Z Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 5848 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 302 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 2
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Whakatauranga onamata 15A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.1K.303.CLAC25
FGG.1K.303.CLAC25
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4601 pcs
Tikiake: FGG.1K.303.CLAC25.pdf
RFQ
FGG.1K.303.CLAC30
FGG.1K.303.CLAC30
Kaihanga: LEMO