FGG.1K.302.CLAK85
Hua Hua
Tau Wae: FGG.1K.302.CLAK85
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi: FGG.1K.302.CLAK85.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.1K.302.CLAK85
Tau Wae FGG.1K.302.CLAK85 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 3993 pcs Pepa Raraunga FGG.1K.302.CLAK85.pdf
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 2
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 2 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup
Whakatauranga onamata 15A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.319" ~ 0.335" (8.10mm ~ 8.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome