FGG.1B.902.CLTD42
Hua Hua
Tau Wae: FGG.1B.902.CLTD42
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 4POS
Ngā Rauemi: FGG.1B.902.CLTD42.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.1B.902.CLTD42
Tau Wae FGG.1B.902.CLTD42 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 4POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4015 pcs Pepa Raraunga FGG.1B.902.CLTD42.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga -
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 902 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 4
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea Brass, Bronze
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.122" ~ 0.165" (3.10mm ~ 4.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome