FGG.1B.3Y4.CLGD62Z
Hua Hua
Tau Wae: FGG.1B.3Y4.CLGD62Z
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 4POS CRIMP
Ngā Rauemi: FGG.1B.3Y4.CLGD62Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.1B.3Y4.CLGD62Z
Tau Wae FGG.1B.3Y4.CLGD62Z Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 4POS CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4032 pcs Pepa Raraunga FGG.1B.3Y4.CLGD62Z.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 3Y4 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 4
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Whakatauranga onamata - Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome