FGG.1B.314.CYCD52
Hua Hua
Tau Wae: FGG.1B.314.CYCD52
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN INLINE PLUG
Ngā Rauemi: FGG.1B.314.CYCD52.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.1B.314.CYCD52
Tau Wae FGG.1B.314.CYCD52 Kaihanga LEMO
He Rahinga Kei te wātea 4454 pcs Pepa Raraunga FGG.1B.314.CYCD52.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 314 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 14
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Whakatauranga onamata 2A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.1B.314.CYCD52Z
FGG.1B.314.CYCD52Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP