FGG.1B.308.CYCM31
Hua Hua
Tau Wae: FGG.1B.308.CYCM31
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: FGG.1B.308.CYCM31.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.1B.308.CYCM31
Tau Wae FGG.1B.308.CYCM31 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4327 pcs Pepa Raraunga FGG.1B.308.CYCM31.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 308 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 8
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 5A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.106" ~ 0.122" (2.70mm ~ 3.10mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.1B.308.CYCD62
FGG.1B.308.CYCD62
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN INLINE PLUG 8PIN CRIMP
I roto i te taonga: 1907 pcs
Tikiake: FGG.1B.308.CYCD62.pdf
RFQ
FGG.1B.308.CYCM31Z
FGG.1B.308.CYCM31Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 8POS GOLD CRIMP