FGG.1B.307.KLAD52
Hua Hua
Tau Wae: FGG.1B.307.KLAD52
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGG.1B.307.KLAD52.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.1B.307.KLAD52
Tau Wae FGG.1B.307.KLAD52 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5563 pcs Pepa Raraunga FGG.1B.307.KLAD52.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 307 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Black Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 7
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 7A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Black
Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Black Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.1B.307.NLAD52
FGG.1B.307.NLAD52
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 4153 pcs
Tikiake: FGG.1B.307.NLAD52.pdf
RFQ
FGG.1B.307.GLAD42Z
FGG.1B.307.GLAD42Z
Kaihanga: LEMO
I roto i te taonga: 5248 pcs
Tikiake: FGG.1B.307.GLAD42Z.pdf
RFQ
FGG.1B.307.KLAD52Z
FGG.1B.307.KLAD52Z