FGG.0K.309.CLAC35
Hua Hua
Tau Wae: FGG.0K.309.CLAC35
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.FGG.0K.309.CLAC35.pdf2.FGG.0K.309.CLAC35.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.0K.309.CLAC35
Tau Wae FGG.0K.309.CLAC35 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 9POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5014 pcs Pepa Raraunga 1.FGG.0K.309.CLAC35.pdf2.FGG.0K.309.CLAC35.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 309 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0K
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -55°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 9
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 2A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome