FGG.00.304.CLAD35
LEMOLEMO
FGG.00.304.CLAD35 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FGG.00.304.CLAD35
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: 1.FGG.00.304.CLAD35.pdf2.FGG.00.304.CLAD35.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGG.00.304.CLAD35
Tau Wae FGG.00.304.CLAD35 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2903 pcs Pepa Raraunga 1.FGG.00.304.CLAD35.pdf2.FGG.00.304.CLAD35.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 304 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 00
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1124-1447
FGG00304CLAD35
Whakatakotoranga G Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tau o nga Tauranga 4 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 2A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.106" ~ 0.138" (2.70mm ~ 3.50mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome
Nga tono -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FGG.00.304.CLAD30Z
FGG.00.304.CLAD30Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN INLINE PLUG 4PIN SLD CUP
I roto i te taonga: 2801 pcs
Tikiake: FGG.00.304.CLAD30Z.pdf
RFQ
FGG.00.304.CLAD35Z
FGG.00.304.CLAD35Z
Kaihanga: LEMO
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 4POS SOLDER CUP