FGB.1B.303.CLAM31
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FGB.1B.303.CLAM31
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGB.1B.303.CLAM31
Tau Wae FGB.1B.303.CLAM31 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5116 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 303 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 1B
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Q8581265B
Whakatakotoranga B Tae Mahi -55°C ~ 250°C
Tau o nga Tauranga 3 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Kōkuhu Rauemi Polyetheretherketone (PEEK) Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected
Ngā āhuatanga Backshell Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Whakatauranga onamata 12A
Whakaaetanga Mea Brass Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 0.106" ~ 0.122" (2.70mm ~ 3.10mm)