FGB.0B.303.CLAD52
LEMOLEMO
LEMO
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FGB.0B.303.CLAD52
Kaihanga / Waitohu: LEMO
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: FGB.0B.303.CLAD52.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FGB.0B.303.CLAD52
Tau Wae FGB.0B.303.CLAD52 Kaihanga LEMO
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 3POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4163 pcs Pepa Raraunga FGB.0B.303.CLAD52.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 303 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome Raupapa 0B
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -55°C ~ 250°C Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP50 - Dust Protected Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 8A Whakaaetanga Mea Brass
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 39.4µin (1.00µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm) Rauemi Backshell, Pae Brass, Chrome